درباره هتل فولتون

جزیره قشم

جزیره زیبای قشم دارای جاذبه های بکر و عجایب هفتگانه می باشد و یکی از معدود جزیره های زیبای دنیاست که جنبه های توریستی بی نهایت زیبایی را شامل میشود که واقع در تنگه هرمز، با گسترده ای حدود 1500 کیلومتر مربع بزرگترین جزیره غیر مستقل جهان می باشد. میتوان برای لذت بردن هر چه بیشتر از این زیبایی ها با انتخاب مکانی در مجموعه تفریحی گردشی اقامتی فولتون تجربه بی نظیری را کسب کرد. .

این مجموعه می تواند سفر شما را هر چه رویایی تر و دلنشین تر کند..

 
 

مجموعه تفریحی، گردشی ،اقامتی فولتون

شرکت فولتون یاتز در سال 1382 فعالیت خود را در زمینه تولید شناورهای تفریحی جهت بازار بین المللی آغاز نمود. مدیران شرکت در سال 1395 اقدام به تاسیس مجتمع تفریحی، گردشگری ، اقامتی فولتون کردند. این مجموعه تفریحی در سه تیپ ساختمانی ویلا، هتل، آپارتمان، آماده پذیرایی از مهمانان و توریست های محترم می باشد.

ویلا که در بهترین نقطه جزیره و در زمینی ساحلی به مساحت 3000 متر مربع و زیر بنای 480 متر در شرق حوضچه هامون واقع می باشد که شامل 7 واحد اتاق خواب (با سرویس) و سالن ناهارخوری و نشیمن بنا شده است

هتل فولتون قشم

دارای 16واحد اتاق و 6 واحد سوییت و سه هتل اپارتمان 2.3.4 و خوابه می باشد، که هر کدام دارای امکانات کامل ( مجهز به سیستم کامل گرمایشی و سرمایشی، سرویس فرنگی و اینترنت رایگان، مجهز به دوربین های مدار بسته که کل مجموعه را برای امنیت کامل شما تحت پوشش دارد، ...) است.